Lisan – centrum języka i kultury tureckiej:

Zajmujemy się upowszechnianiem znajomości języka tureckiego i wspieramy dialog międzykulturowy poprzez propagowanie kultury tureckiej. Obecnie jako jedyna instytucja w Polsce prowadzimy kursy języka tureckiego i arabskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnorodnych formach zajęciowych – oferujemy nauczanie grupowe, indywidualne, warsztaty językowe oraz kursy języka specjalistycznego.

Kontakt z Lisan:

ADRES: HOTEL METROPOL, PIĘTRO IX MARSZAŁKOWSKA 99A 00-693 WARSZAWA

STRONA WWW: http://www.lisan.eu/pl/

E-MAIL: lisan@lisan.eu

TELEFONY: PL +48 518 538 911, PL (95) 782 84 30, TR +48 534 306 303

SKYPE: LISAN.TR

Artaga – nauka tureckiego online

Kraków, Wrocław i Katowice są dla Ciebie za daleko, cenisz sobie mobilność i lubisz nowe technologie lub po prostu wolisz uczyć się nie wychodząc z domu? Nauka w trybie online jest właśnie dla Ciebie!Aby uczestniczyć w kursie tego typu potrzebujesz jedynie Skype’a i w miarę szybkiego internetu, żeby nie denerwowały nas zakłócenia! Nauka tureckiego online nie różni się kursów stacjonarnych, z wyjątkiem wykorzystywania nowoczesnych technologii i ceny. Możesz więc zapoznać się ze szczegółami mojej oferty dla uczniów indywidualnych tutaj. Zanim zaczniemy kurs ustalimy Twój poziom zaawansowania językowego i potrzeby. Jeżeli lubisz czasem poeksperymentować i nie boisz się wynalazków to możemy wykorzystywać interaktywną platformę edukacyjną Prezi.com. Jeśli natomiast wolisz bardziej tradycyjne metody, będę przesyłać Ci mailem materiały potrzebne do każdej lekcji.

Kontakt z Artaga:

ADRES: Plac Wolnica 13/10 31-060 Kraków

STRONA WWW: http://turecki.edu.pl/

E-MAIL: kontakt@artaga.edu.pl

TELEFON: 723 26 13 13

Portal Wielotematyczny & Usługi Emcio.com


Prowadzimy Portal Wielotematyczny na którym znajdziesz przede wszystkim streszczenia dla telewizyjnych seriali, zapowiedzi filmowych hitów, nowinki sportowe, porady dotyczące elektroniki, domu, motoryzacji, webmasterstwa i zarabiania przez internet.

Zajmujemy się tworzeniem stron www, reklamą w internecie i obsługą social media.

Kontakt: admin@emcio.com

OTTOMANIA – sklep z gadżetami Wspaniałego Stulecia

Jesteśmy jedynym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą przedmiotów nawiązujących do czasów Imperium Osmańskiego znanego w Polsce z serialu Wspaniałe Stulecie. Tylko u nas znajdą Państwo oryginalną, wspaniałą osmańską biżuterię oraz tekstylia wyprodukowane w Turcji . Wszystkie wysyłki do Polski realizujemy bezpieczną , priorytetową pocztą lotniczą. Każda przesyłka ma swój indywidualny numer nadania do śledzenia w internecie. Już teraz rzeczy o których wcześniej mogli Państwo tylko pomarzyć są na wyciągnięcie ręki dzięki OTTOMANIA.

Specjalizujemy się głównie w biżuterii osmańskiej, która swoim wzornictwem i bogactwem kamieni zachwyca wszystkie kobiety. Każdy element biżuterii to jubilerski majstersztyk wykonywany przez wyspecjalizowanego jubilera w Turcji. Pierścienie, naszyjniki, kolczyki, broszki, bransoletki, męskie sygnety oraz nawet sułtańskie diademy – to wszystko możemy Państwu zaoferować.

Kontakt z Ottomania:

STRONA WWW: http://www.ottomania.pl/

E-MAIL: sklep@ottomania.pl